Konfucius

Záujemci o čínštinu, pozor! Od októbra 2017 začíname znova s výučbou čínskeho jazyka. Vítaní sú tak nováčikovia ako aj pokročilí. Viac informácií v priloženom ozname.

 

Bližšie informácie tu.

Priatelia čínskeho jazyka, pozor!

Ponuka intenzívneho dvojtýždňového kurzu čínštiny už v júli.

Bližšie informácie tu.

Priatelia čínskeho jazyka, pozor!

Aj v nastávajúcom akademickom roku 2017/2018 sa bude na našej univerzite vyučovať čínština. Vítaní sú tak noví záujemci ako i pokračujúci. Svoj záujem o návštevu kurzu čínskeho jazyka nahláste, prosím, na adresu: jana.judinyova/zav./ucm.sk. Tešíme sa na vzájomné stretnutia! Príjemné leto, priatelia!

Úspešne sme ukončili prvý rok výučby čínštiny. Dňa 24. mája 2017 sa bude konať slávnostné vyhodnotenie práce frekventantov. Bližšie informácie v priloženej pozvánke.

Stiahnuť.

Letná škola v Pekingu, Čína – ponuka aj pre slovenských študentov! Podujatie sa bude konať v čase od 8. júla do 5. augusta 2017. Prihlásiť sa treba do 31.mája 2017. Bližšie informácie sú v priloženom ozname.

Stiahnuť. 

Výučbu čínskeho jazyka sme ukončili záverečným testom. Výsledky sú známe (pozri priložený dokument).

Stiahnuť.

Nové!

Vláda Čínskej ľudovej republiky udelí v akademickom roku 2017/18 celý rad štipendií pre slovenských študentov všetkých troch stupňov vzdelávania, vedeckých pracovníkov a pracovníkov s titulom docent. Štúdium bude možné na 279 určených čínskych univerzitách. Prvotnú žiadosť na čínske veľvyslanectvo v Bratislave: chineseembassysk@gmail.com treba poslať do 10.3.2017. Veľvyslanectvo ČĽR v Bratislave usmerňuje a administruje prvotný výber žiadateľov.

Viac informácií na: http://sk.china-embassy.org/slo/xwdt/t1437182.htm

Informácie k záverečnej skúške z čínštiny/ Information on the Chinese Final Exam.  VIAC

Oznamujeme všetkým záujemcom o kurz čínskeho jazyka, že vyučovanie bude prebiehať v budove UCM v JAME a to na 2. posch. č.d.2 JC.

Vyučovanie: vždy v stredu    

1.kurz: 13.30 hod.-15.00 hod

2.kurz: 15.30 – 17.00 hod.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress