Úvod Reporty Petra Krchová

Petra Krchová

140
ZDIEĽAŤ

Keď sa povie Erasmus+ veľa ľudí si predstaví slnečné pláže, miesta vzdialené stovky kilometrov a kopec skvelých zážitkov. 

Prečo teda Praha, miesto na ktoré sa dostanete pomačkaný v autobuse za necelé 4 hodiny z Bratislavy?

Praha je úžasné, priam magické mesto s veľkým výberom možností pre tých čo si cenia kultúru a umenie, ale aj pre tých čo dajú prednosť dobrej párty. Stretnete tú ľudí odvšadiaľ, rozličných, zaujímavých, inšpiratívnych.

Asi najlepšia vec, čo si na Prahe cením je metro, ktorým sa dostanete všade a rýchlo! Čiže nehrozí žiadne nekonečné čakanie na MHD!

Program Erasmus + ponúka študentom neskutočne veľa možností. Či už výlety na rôzne miesta, spoznávanie nových ľudí zo všetkých kútov sveta, zlepšenie si školskej angličtiny, International dinner (kde zjete všetko čo nezje vás), výber rôznych študijných predmetov, nové priateľstvá či už tie dlhodobé, alebo len tie čo vaším životom preletia. Ak ste neni práve intrákové dieťa, Erasmus+ vás naučí aj istej samostatnosti.

Ako účastník zájazdu Erasmus+ som spoznala množstvo skvelých ľudí, užila si kopec párty, prestala som sa báť komunikovať po anglicky s inými, spoznala veľa nových kultúr, jedál a zvykov a celkovo si odniesla kopu úžasných zážitkov. J ČZU v Prahe je veľmi moderná univerzita, plná skúsených profesorov a zaujímavých predmetov, s nádherným prostredím pre študentov.

Ak niekto rozmýšľa nad tým zapojiť sa do programu Erasmus+, ale z nejakého nepochopiteľného dôvodu sa nevie rozhodnúť, tak moja rada znie „Zbaľ kufre a choď!“

 

 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSimona Zápachová
Ďalší článokPeter Milata

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here